Notice: Undefined offset: 3 in /var/www/user1118/data/www/micro-baby.kiev.ua/catalog/controller/module/blog.php on line 1043 Ролики ROLLERBLADE MICROBLADE COMBO (33-36.5) червоний

Ролики ROLLERBLADE MICROBLADE COMBO (33-36.5) червоний

Нет в наличии
0
Код товару: 5348-02
Артикул: 5348
0 грн
Загальні характеристики

Ролики Rollerblade Microblade Combo (33-36.5) з комплектом захисту

Пропонуємо купити Набір дитячі ролики Rollerblade Microblade із захисту - це найновіша розробка італійської компанії Rollerblade, світового лідера з виробництва роликів.

В основі роликів для дітей Rollerblade Microblade лежить модель Rollerblade, яка протягом 10 років була беззаперечним лідером ринку роликів. Але часи змінюються, і юні ролери, які вміють добре кататися, потребують швидших роликів з рамою на три колеса та колесами більшого діаметру. Тому фірма Роллерблейд випустила цю модель вже з гібридною рамою, де можуть бути одночасно чотири колеса (для початківців) або три колеса, але більше діаметром для тих дітей, які вже добре вміють кататися.

Черевик (boot) – це серце роликів, їхня головна частина. У цій моделі міцний і жорсткий зовнішній каркас (кафф і шелл) та м'який, дуже комфортний внутрішній черевик (лайнер). Звичайно, ролики для дівчинки Rollerblade Microblade мають повноцінно розсувний черевик, що складається з двох частин, має дуже міцну та надійну металеву систему розсування черевика.

Нова модель Rollerblade Microblade має більш технологічний і дихаючий матеріал ззовні черевика, а також найкращий матеріал, який тільки може бути, всередині черевика, він чудово вбирає і відводить вологу далі, на зовнішній шар, де вона випаровується. Разом з тим, цей матеріал дуже міцний і довговічний, наприклад, ролики їздять у прокаті на роллердромі по 5 років з ранку до ночі і не протирається. Тому після того, як дитина відкотиться на цих роликах 2-3 роки, їх легко можна буде продати як Б/У.

Розміри класичні для дитячих моделей компанії Роллерблейд: 33-36,5 (21-23 см)

Ролики дитячі Роллерблейд мікроблейд мають класичну систему фіксації: верхня бакля (нового типу), шнурки та дуже міцний ремінь для додаткової фіксації п'яти. Завдяки такому якісному черевику ці дитячі роликові ковзани Rollerblade Microblade чудово фіксують дитячу ногу, максимально передають енергію від ноги до колес і абсолютно безпечні.

Дитина, яка вперше стає на ролики саме в цій моделі, без проблем почне самостійно кататися вже через якісь 15 хвилин. Через 3-4 тренування вже зможе виконувати прості трюки, елементи, їхати назад та гальмувати.

У роликах rollerblade Microblade 2019 революційно змінилася рама, вона стала гібридною на 3 чи 4 колеса. Виробником спочатку встановлено 4 колеса діаметром 72 мм, що оптимально підходить для початкового рівня катання, але в рамі вже додатково передбачено кріплення для 3 коліс діаметром 80 мм, для середнього та високого рівня катання. Модель мікроблейд комплектується якісними колесами Роллерблейд діаметром 72 мм та жорсткістю 80 А, що є оптимальним для дітей. Підшипники оригінальні Rollerblade SG3 у міру швидкі, але дуже надійні та довговічні.

Технічні характеристики роликів Rollerblade Microblade:

  • тип: дитячі розсувні;
  • черевик (лайнер): реrformance junior liner;
  • рама: Monocoque composite (max 4x72mm або 3X80mm). Гібридна рама, де штатно встановлені колеса діаметром 72 мм, але рама дозволяє встановити три колеса діаметром 80 мм для більшої швидкості;
  • колеса: Rollerblade реrformance wheels 72mm/80A;
  • підшипники: фірмові SG3 від Роллерблейд;
  • фіксація: шнурки, бакля та міцний ремінь;
  • розміри: 33-36,5 (21-23см)
Общие
Країна виробник В'єтнам
Особливості Регульований розмір
Технические
Діаметр коліс 72 мм
Колір Червоний
Матеріал коліс Поліуретан
Матеріал рами Композит
Складна конструкція Розсувна

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Ролики ROLLERBLADE MICROBLADE COMBO (33-36.5) червоний

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.