Notice: Undefined offset: 3 in /var/www/user1118/data/www/micro-baby.kiev.ua/catalog/controller/module/blog.php on line 1043 Ролики дитячі Rollerblade Microblade G 2019 рожевий

Ролики дитячі Rollerblade Microblade G 2019 рожевий

Нет в наличии
0
Код товару: 079573007G4
Артикул: 4029
0 грн
Загальні характеристики

Ролики ROLLERBLADE MICROBLADE G рожевий

Дитячі ролики Rollerblade Microblade G - це новітня розробка італійської компанії Rollerblade, світового лідера з виробництва роликів (він виготовляє та продає більше роликових ковзанів, ніж усі бренди світу разом узяті).
В основі роликів для дітей Rollerblade Microblade G лежить модель Rollerblade spitfire G, яка протягом 10 років була беззаперечним лідером ринку роликів. Але часи змінюються, і юні ролери, які вміють добре кататися, потребують швидших роликів з рамою на три колеса та колесами більшого діаметру. Тому фірма Роллерблейд випустила цю модель вже з гібридною рамою, де можуть бути одночасно чотири колеса (для початківців) або три колеса, але більше діаметром для тих дітей, які вже добре вміють кататися.

Черевик (boot) – це серце роликів, їхня головна частина. У цій моделі міцний і жорсткий зовнішній каркас (кафф і шелл) та м'який, дуже комфортний внутрішній черевик (лайнер). Звичайно, ролики для дівчинки Rollerblade Microblade g мають повноцінно розсувний черевик, який складається з двох частин, має дуже міцну та надійну металеву систему розсування черевика. Класичні розміри для дитячих моделей компанії Роллерблейд: 28-32 (17,5-205 см); 33-36,5 (21-23 см); 36,5-40,5 (23-26 см).
Нова модель Rollerblade Microblade g має більш технологічний і дихаючий матеріал ззовні черевика, а також найкращий матеріал, який тільки може бути, всередині черевика, він чудово вбирає і відводить вологу далі, на зовнішній шар, де він випаровується. Разом з тим, цей матеріал дуже міцний і довговічний, наприклад, ролики їздять у прокаті на роллердромі по 5 років з ранку до ночі і не протирається. Тому після того, як дитина відкотиться на цих роликах 2-3 роки, їх легко можна буде продати як Б/У.
Ролики дитячі Роллерблейд мікроблейд мають класичну систему фіксації: верхня бакля (нового типу), шнурки та дуже міцний ремінь для додаткової фіксації п'яти. Завдяки такому якісному черевику, ці дитячі роликові ковзани Rollerblade Microblade G чудово фіксують дитячу ногу, максимально передають енергію від ноги до колес та абсолютно безпечні.
Дитина, яка вперше стає на ролики саме в цій моделі, без проблем почне самостійно кататися вже через якісь 15 хвилин. Через 3-4 тренування вже зможе виконувати прості трюки, елементи, їхати назад та гальмувати.

Ходова (рама, колеса, підшипники). У роликах на дівчинку rollerblade Microblade g революційно змінилася рама, вона стала гібридною на 3 чи 4 колеса. Виробником спочатку встановлено 4 колеса діаметром 72 мм, що оптимально підходить для початкового рівня катання, але в рамі вже додатково передбачено кріплення для 3 коліс діаметром 80 мм, для середнього та високого рівня катання. Модель мікроблейд комплектується якісними колесами Роллерблейд діаметром 72 мм та жорсткістю 80 А, що є оптимальним для дітей. Підшипники оригінальні Rollerblade SG3 у міру швидкі, але дуже надійні та довговічні.


Характеристики роликів Rollerblade Microblade G:

 • тип: дитячі розсувні;
 • черевик (лайнер): реrformance junior liner;
 • рама: Monocoque composite (max 4x72mm або 3X80mm). Гібридна рама, де штатно встановлені колеса діаметром 72 мм, але рама дозволяє встановити три колеса діаметром 80 мм для більшої швидкості;
 • колеса: Rollerblade реrformance wheels 72mm/80A;
 • підшипники: фірмові SG3 від Роллерблейд;
 • фіксація: шнурки, бакля та міцний ремінь;

розміри:

 • 28-32 (17,5-20,5 см);
 • 33-36,5 (21-23см);
 • 36,5-40,5 (23-26 см).

  Країна виробник Італія , виготовлено В'єтнам .

Общие
Країна виробник В'єтнам
Особливості Регульований розмір
Технические
Діаметр коліс 72 мм
Колір Рожевий
Матеріал коліс Поліуретан
Матеріал рами Композит
Складна конструкція Розсувна

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.