Notice: Undefined offset: 3 in /var/www/user1118/data/www/micro-baby.kiev.ua/catalog/controller/module/blog.php on line 1043 Ролики ROLLERBLADE MICROBLADE 3WD (28-32) зелений

Ролики ROLLERBLADE MICROBLADE 3WD (28-32) зелений

Нет в наличии
0
Код товару: 5353-02
Артикул: 079580001A1
0 грн
Загальні характеристики

Ролики ROLLERBLADE MICROBLADE 3WD (28-32) зелений

розмір устілки: 17,5-20,5 см

Нові розсувні ролики Rollerblade Microblade 3WD - це топова та найдорожча модель дитячих роликових ковзанів від компанії Rollerblade. Комплектується новою гібридною алюмінієвою рамою (6000 ехtruded aluminum 3WD 3x80 mm/4WD 4x76 mm).

Ролики оптимально підходять для дітей із середнім та високим рівнем катання. Їх можна купити і новачкам, якщо Ви впевнені, що ваша дитина досить талановита до спорту, точно багато кататися і швидко їх освоїть.

Черевики (boot). Всі ролики складаються з двох основних частин: черевика і ходовий. Детально розглянемо першу. Черевик у дитячих розсувних роликах Rollerblade Microblade alu 3WD залишився дуже подібним до минулорічних моделей ковзанів Spitfire від компанії Роллерблейд. Він також чудово фіксує стопу, такий же якісний, але доповнений більш матеріалами, що дихають. Фіксація відбувається за допомогою верхньої баклі, міцного ременя та класичних шнурків.

Колодка чудово підходить на вузький або середній тип стопи, не широка. Підйом підходить на будь-який тип ноги, в тому числі і з високим підйомом. Модель жорстка зовні, за рахунок чого чудово фіксує ногу, але м'яка та комфортна всередині.


Ходова (рама, колеса, підшипники).

  1. Рама Rollerblade ехtruded aluminum frame 3WD 3x80 mm/4WD 4x76 mm - нового типу, гібридна, це дозволяє кататися як на 3-х, так і на 4-х колесах. З 6000-го авіаційного сплаву алюмінію, випиляний з бруска, дуже товстий, міцний і водночас легкий. Набагато краща, ніж була у попередніх роках. Завдяки цьому ролики будуть їхати ще швидше.
  2. На ролики для дітей Rollerblade Microblade alu 3WD встановлено відразу 3 колеса максимального діаметра 80 мм, жорсткістю 82 А. Завдяки такому великому діаметру коліс, ролики будуть їхати дуже швидко, оскільки діаметр коліс найбільше впливає на швидкість.
  3. На роликах встановлені швидкісні підшипники Rollerblade SG5 – дуже надійні та довговічні.

Загальні характеристики дитячих роликів Rollerblade alu 3WD

  • тип: розсувні, швидкісні;
  • черевик (boot): розсувний - shell/upper spitfire 4 sizes ехpandable;
  • внутрішній черевик (liner): rollerblade high реrformance junior liner;
  • фіксація: бакля, міцний ремінь та шнурки;
  • рама: frame ехtruded aluminum 3WD 3x80 мм / 4WD 4x76 мм, V-type. Гібридна рама, де встановлені 3 колеса діаметром 80 мм, але рама дозволяє встановити 4 колеса діаметром 72 мм;
  • колеса: Rollerblade реrformance wheels 72mm/80A;
  • підшипники: фірмові SG3 від Роллерблейд

 

Общие
Країна виробник В'єтнам
Особливості Регульований розмір
Технические
Діаметр коліс 80 мм
Колір Зелений
Матеріал коліс Поліуретан
Матеріал рами Композит
Складна конструкція Розсувна

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Ролики, ROLLERBLADE, MICROBLADE, 3WD, (28-32), зелений

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.